Жаль, каяття, вина, сором і прощення себе

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Більшість з нас робили те, про що пізніше шкодували. Можливо, ми розмовляли з кимось дуже жорстко, або були недобрими або недружніми без поважної причини. Або, може бути так, ми взяли щось, що нам не належало, або побажали чогось, що належало комусь іншому. Можливо, ми поширюємо чутки або плітки про іншу людину. Можливо, ми навіть завдали серйозної шкоди іншій людині або зрадили когось, хто нам довіряв, і тепер нас мучає почуття провини і сорому. І нам складно сказати вибач, я прошу пробачення.

Зазвичай, коли ми здійснюємо такі речі, ми намагаємося переконати себе, що інша людина заслуговує тієї шкоди, яку ми їй завдали. Ми хочемо виправдати свою неправильну поведінку і готові вірити всьому, що ми можемо знайти в іншій людині, щоб зробити їі «поганою» або «неправильною». Ми робимо це навіть тоді, коли в глибині душі ми знаємо, що те, що ми зробили, було неправильно. Рано чи пізно наше природне почуття справедливості і чесності візьме верх, і ми відчуємо провину і сором за те, що ми зробили. Каяття це неминуча складова здорової самокритики.

Провина і сором можуть бути дуже корисні, допомагаючи нам повернутися на праведний шлях і допомогти нам йти в правильному напрямку, позначеному нашим внутрішнім моральним компасом. Однак, іноді надмірне почуття провини і сорому може привести до зворотних результатів і підірвати нашу здатність вести корисне життя. Я ненавиджу себе – ця установка не дає нормально жити.

Коли ми завдаємо шкоди іншим, це зазвичай означає, що ми занадто захоплені нашими власними потребами, бажаннями і нашим власним сприйняттям. Ми занадто занурюємося в себе і через це завдаємо шкоди іншим людям. Надлишок провини і сорому може укоренити проблему надмірного занурення в себе. Вони також можуть змусити нас бути занадто зосередженими на собі і занадто стурбованими нашим власним майбутнім і нашої власної долею.

Почуття провини і сорому приносять велику користь, якщо вони змушують нас шукати способи, за допомогою яких ми можемо виправити шкоду, якої ми завдали, і уникнути подальшого заподіяння шкоди в майбутньому. Вони корисні, якщо вони допомагають нам вирватися з егоцентризму і надмірної турботи про себе. Однак провина і сором зовсім марні, коли вони змушують нас зациклюватися на собі.

Настає час, коли ми повинні усвідомлювати важливість прощення себе. Нам потрібно усвідомити, що коли ми прощаємо себе, всі навколо нас отримують користь. Самосвідомість і Прощення, природно, будуть включати в себе належний спосіб відшкодування збитків нанесених нами іншим людям, якщо це можливо і необхідно. Самопрощення допоможе нам відчувати себе більш добрими і уважними по відношенню до інших людей і менш жорсткими і засуджуючими.

Коли ми живемо в хмарі почуття провини, самоосуду і відрази до себе, одна річ стає дуже очевидною. Це все про наше «я». Це форма егоїстичного поведінки. Наш борг перед суспільством – пробачити себе, як можна краще виправити ситуацію і рухатися далі. Самопрощення – це одна з найбільш благородних речей, які ви можете зробити, так як всі навколо вас від цього тільки виграють. Всі тільки виграють від вашого теплого серця і доброго розуму, які вам допоможе створити Самопрощення.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811