Безкоштовна електронна книга. Завантажити в форматі PDF, EPUB або Kindle.

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Ви шукаєте безкоштовні електронні книги, які дійсно можуть змінити ваше життя за допомогою позитивних і ефективних методів? Чи звучить ще краще те, що її можна скачати в режимі миттєвого завантаження, і вам навіть не потрібно вводити свою адресу електронної пошти, щоб отримати її? Чи не чудово, мати можливість скачати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації?

Безкоштовна електронна книга, яка доступна тут, може допомогти вам з величезною кількістю проблем, що покращить ваше життя у багатьох відношеннях. Вона може допомогти вам позбавитися від хворобливих ситуацій з минулого і дивитися в майбутнє з більш щасливим і позитивним настроєм. Вона може допомогти вам підвищити власну самооцінку і більше себе полюбити, налагодити відносини з тими, кого ви знаєте (і тих, кого ви знали), і почати більше радіти життю. З тих пір, як я почав використовувати методи, описані в цій книзі, моє життя кардинально змінилася – в кращу сторону – і все більше і більше продовжує ставати ще краще.

Люди з усього світу використовують цю книгу, щоб поліпшити своє бачення життя, і те, як вони бачать світ. Це приносить глибокі і істотні зміни, які накопичуються в міру того, як ви далі працюєте з матеріалом і вправами, викладеними в книзі.

У цей момент ви маєте повне право почати думати: «Де ж підступ?». Але підступу немає – абсолютно ніякого. Звичайно, вам доведеться трохи попрацювати для досягнення результатів за допомогою цього методу. Але так працює все в цьому житті, і результати дуже значні в порівнянні з тим невеликим обсягом роботи, який вам потрібно виконати.

Крім того, вам можливо доведеться зіткнутися з деякими з ваших власних обмежуючих переконань і бути готовими відпустити їх, щоб дійсно досягти прогресу. Але це природно і не повинно стати сюрпризом.

Ви можете відчувати неприязнь до теми, що розкривається в книзі, тому що спочатку вона може здатися «релігійної», але це не так. Принципи, викладені в цій книзі, були відомі задовго до того, як з’явилося щось, що можна було б визнати релігією, – в сучасному розумінні цього слова, – і буде продовжувати існувати ще тисячі років. Крім того, ця тема може вас відштовхувати, бо ви можете відчути, що вже давно повинні цим займатися, але не знаєте як. Спочатку ви можете відчути легку вину чи присоромлення, як реакцію на назву книги – ось чому я утримувався від згадки про це – але в цьому немає абсолютно ніякої необхідності. Ця книга зробить вас вільними від почуття провини і сорому.

Якщо ви ще не здогадалися – тема книги «Як Пробачити». Але це не релігійна книга (хоча, якщо ви релігійні, вона вас теж не образить). Книга покаже вам швидкий і простий спосіб, за допомогою якого ви можете навчитися прощати. Це також пояснить вам, чому навчитися прощати є настільки потужною і змінюючою життя справою. Все стає кардинально краще, коли ви навчитеся прощати.

Завантажте безкоштовну копію прямо зараз.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811