Позитивні афірмації і прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Аффірмація це просто позитивна фраза або речення, яку ми використовуємо для перепрограмування нашої підсвідомості. Ми використовуємо її, щоб змінити на краще наші власні негативні або обмежуючи уявлення про себе, щоб вони більше нас не гальмували. Це допомагає нам налаштуватися на позитивне мислення.

Луїза Хей, яскрава представниця с середи відомих людей, які допомагають просувати ідею афірмації. Однак її робота була заснована на русі «Нова думка», до якого увійшли такі люди, як Наполеон Хілл, Ернест Холмс і Уоллес Уоттлс. Крім того, було багато інших способів використання афірмації, як було показано Бобом Проктором, Абрахамом Хіксом і документальним фільмом «Секрет». Це фільм, де як можна краще розкритий закон тяжіння. Багато з нас виявили, що ми можемо змінити те, що в наших силах, просто змінивши те, що ми починаємо вважати можливим для нас.

Коли ми практикуємо афірмації, зазвичай це відбувається тому, що ми хочемо внести якісь зміни в наше життя. Нам потрібні кращі відносини, більше грошей, ми хочемо знайти партнера і любов, знайти кращу роботу і так далі.

Ми також можемо використовувати афірмації, щоб зміцнити нашу впевненість в собі, самоповагу або покращити самооцінку. Афірмації можуть допомогти при сором’язливості або боязкості в соціальних і робочих ситуаціях, і так далі. Якщо хтось ріс в дитинстві у ворожому середовищі або у висококритичній обстановці, він може дорослішати, відчуваючи себе «недостатньо хорошим» або «тим, хто робить все неправильно». Такі афірмації на успіх, як неодноразове повторення собі: «Я досить хороший, таким, який я є», «Я можу помилятися і це нормально» і т. д., всі вони є потужним способом змінити наші внутрішні переконання на більш позитивні, які поліпшують життя.

Проте, є інший підхід до афірмації, який досить сильно відрізняється; але це також потужний і ефективний спосіб. Це здається незвичним, тому що багато людей не розуміють, що це свого роду афірмація. Це Чотири Кроки до Прощення.

Коли ми використовуємо «Чотири Кроки до Прощення», щоб приносити користь комусь іншому – пробачаючи йому, – ми також отримуємо від цього користь. Ми виграємо, тому що стаємо щасливішими і позитивнішими, коли відкриваємо блоки щастя і успіху, звільняючись від болю минулого. Коли ми використовуємо «Чотири Кроки до Прощення», щоб приносити користь собі, наприклад, пробачаючи собі, це приносить користь і всім близьким до нас людям. Вони теж отримують користь, тому що, коли ми прощаємо себе, ми даємо додати в наше життя більше добра (включаючи кращий настрій), і близькі нам люди теж від цього виграють.

Звичайно, ви можете отримати вигоду з використання типів афірмації Луїзи, запропонованих Луїзою Хей, її попередниками та її сучасниками. Тим не менш, ви також можете отримати велику користь з навчання прощення, використовуючи «Чотири Кроки до Прощення». Це дозволить вам створити кращий внутрішній «клімат» і більш приємне зовнішнє середовище, яке допоможе процвітати і розвиватися новим аспектам вашого життя.

Чотири Кроки до Прощення допомагають підвищити ефективність будь-якого типу афірмації, які ви використовуєте, полегшуючи вам підтримку позитивного ставлення. Це може допомогти вам знайти любов, знайти кращу роботу або встановити нові цілі і напрямки в своєму житті, допомагаючи вам почувати себе більш позитивно в своєму житті і звільнитися від тягара минулого.

Чому б не спробувати «Чотири Кроки до Прощення» на собі, завантаживши книгу перейшовши за посиланям на цій сторінці? Це абсолютно безкоштовно і завантаження відбувається миттєво.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811