Йога та прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Коли ви думаєте про йогу, прощення може бути не першим, що спадає на думку. Проте, так само, як асани, співи і медитація можуть бути частиною вашої практики йоги, так само і прощення може стати частиною ваших занять йогою. Йога для вагітних, аеройога практика – всі заняття йогою можна зробити ще більш продуктивними.

Як ви, швидше за все, знаєте, йога буквально означає «союз». Залежно від виду йоги, якою ви займаєтеся, вас захоплює кундаліні йога практика або аштанга йога, цей «союз» може бути пов’язаний зі створенням єдності між розумом і тілом, єднанням між розумом і емоціями, єднанням з усіма частинами нас самих або навіть з єднанням з Божественним розумом.

Все, що допомагає нам об’єднати різні частини себе, є формою йоги. Прощення, отже, також є формою йоги, оскільки воно допомагає вам об’єднати і гармонізувати різні прояви себе. Прощення може допомогти вам заспокоїти свій розум, стати спокійним і розслабленим. Прощення також може допомогти вам позбавитися від болю минулого. Таким чином, це навіть допомагає вам гармонізувати себе минулого і сьогоденного себе! Це дозволяє вам відпустити речі, які завдають вам біль. Це допомагає вам позбавитися від страждань і, отже, дає можливість відчувати більше радості і щастя в вашому житті.

З духовної точки зору Прощення також добре тим, що воно допомагає вам відпустити своє его і свою особисту умовність. Це допомагає вам бути свідомим зараз і, отже, є дуже корисною частиною духовної практики.

Можливо, вам сподобається ідея додати прощення до занять йогою, але якщо ви спробуєте зробити це, у вас може виникнути наступна проблема – як пробачити! Багато людей стикаються з цією проблемою: вони хочуть пробачити, але вони не знають, як це зробити.

Хвилюватися з цього приводу не варто, на цій сторінці ви знайдете посилання, яке дозволить вам завантажити безкоштовну електронну книгу «Чотири Кроки до Прощення». Ви можете швидко і легко навчитися методу «Чотири Кроки до Прощення», і незабаром ви будете використовувати його не тільки для прощення інших людей, але і для прощення себе.

Подумайте про те, як добре ви будете себе відчувати, коли ви, нарешті, зможете відпустити образу, гнів і гіркоту з приводу того, що люди завдавали вам в минулому. Подумайте, яке полегшення настане від того, що ви перестанете відчувати себе погано через помилки, які ви зробили, і з якими ви вже нічого не можете вдіяти.

Люди в усьому світі вчаться використовувати «Чотири Кроки до Прощення», щоб звільнитися і досягти більшого душевного спокою, кращих відносин і більш щасливого життя. Ця книга настільки популярна, що вже доступна на більш ніж 26 мовах. Люди часто говорять нам, що це кардинально змінило їхнє життя на краще. Ви можете використовувати цей метод теж! Просто скачайте безкоштовну копію «Чотири Кроки до Прощення» через посилання на цій сторінці.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811