Як пробачити

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Як пробачити: Чотири Кроки до Прощення

Могутній спосіб змінити Ваше життя на краще.

Чотири Кроки до Прощення пропонує швидкий та легкий спосіб почати пробачати. Вони можуть призвести до значних змін у Вашому житті. Їх сила полягає у простоті, почніть викорисовувати їх вже зараз і Ви переконаєтесь на власному досвіді.

Чотири Кроки до Прощення можна використовувати для будь-якого роду проблем, великих чи малих. Однак, краще почати з відносно невеликих проблем, щоб остаточно оволодіти процесом. Слід зазначити, що краще не починати з прощення тієї людини, яка потенційно може ще раз Вас образити, до того часу поки Ви цілком не оволодієте процесом прощення (див. Важке Прощення та Примирення). Подумайте про маленьку образу, яку б Вам хотілось пробачити та скористайтися нижченаведеними кроками .

Чотири Кроки до Прощення

Найкраще проходити Чотири Кроки письмово, до того часу поки Ви станете більш досвідченим.

Крок 1: Назвіть кого Ви хочете пробачити та за що.

Крок 2: Усвідомте, що Ви зараз відчуваєте щодо цієї ситуації. Чудово, якщо Ви називаєте свої щирі почуття і не применшуєте нічого з ввічливості. Вам потрібно працювати з Вашими істинними емоціями. Потім Ви висловлюєте Ваше бажання відпустити ці емоції.

Крок 3: Вкажіть користь, яку Ви отримаєте пробачивши. В основному це буде протилежність Ваших теперішніх почуттів. Сум стане щастям, злість – спокоєм, важкість зміниться на легкість, тощо. Якщо Ви не впевнені щодо цієї користі, оберіть кілька загальних позитивних відчуттів, які б Ви хотіли зараз мати (щастя, впевненість, тощо). Це допоможе Вам уявити наскільки краще Ви почуватиметесь пробачивши.

Крок 4: Здійсніть акт прощення. Це означає підтвердити свій намір пробачити і потім усвідомити отриману користь.

Зазвичай, у Вас вийде щось типу Чотирьох Кроків, які виглядають приблизно так:-

Приклад 1:

Уявіть, що Ваш друг Джон почав уникати Вас по невідомій Вам причині.

1. Я хочу пробачити Джонові за те,що він уникає мене. 2. Зараз я хочу вивільнити моє почуття суму, злості та страху. (Ви можете додатково вивільнити інші емоції, якщо це буде необхідно). 3. Я визнаю, що прощення Джона піде мені на користь і я почуватимусь краще і здоровіше. 4. Я пробачаю Джонові і приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Приклад 2:

У цьому прикладі чиясь дівчина Дженет розірвала стосунки.

1. Я хочу пробачити Дженет за те, що вона пішла від мене. 2. Зараз я хочу вивільнити моє почуття жалю, покинутості і страху. 3. Я визнаю, що прощення Дженет піде мені на користь і я почуватимусь краще і щасливіше, буду більш готовим до нових відносин у майбутньому. 4. Я пробачаю Дженет і приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Приклад 3:

У цьому прикладі хтось був звільнений з роботи.

1. Я хочу пробачити своєму начальнику за те, що він звільнив мене. 2. Зараз я хочу вивільнити моє почуття злості, суму, несправедливості та розчарування. 3. Я визнаю, що прощення начальника піде мені на користь, я почуватимусь добре, позитивно, буду готовий до пошуку нової роботи у майбутньому. 4.Я пробачаю начальникові і приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Для допомоги у пройденні етапів можна скористатись Бланком Чотирьох Кроків до Прощення.

скачать электронные kнига бесплатно без регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811