Молитва і прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Різного роду релігійні вчення можуть багато чого сказати про важливість Прощення, але як це робити? Як нам пробачати?

Поза всякими сумнівами, прощення є основоположним вченням головних світових релігій, таких як християнство, іслам, буддизм, іудаїзм та інші. Про Прощення є і християнські та мусульманські молитви. Воно представлено в провідних джерелах вчення цих релігій, таких як Біблія, Священний Коран, Буддійські Сутри, Тора та інших. З цієї причини, Прощення по праву стало улюбленою темою проповідей для лідерів і послідовників цих релігій. Але проповідь про прощення – це не те ж саме, що вчити прощенню. Часто в цих навчаннях нам розповідають про переваги пробачення, але не дають покрокових вказівок.

Прощення – це не те, що більшість людей може робити автоматично, як може здаватися. Це не інстинкт. Якби прощення приходило до людей легко і автоматично, світ був би зовсім іншим, не таким яким він є зараз.

Що ж, можливо, проста істина полягає в тому, що нас потрібно вчити прощати. Нам потрібно щось на кшталт особливого методу чи техніки. Зрештою, нас зазвичай вчать молитися. Хтось, певно, навчив нас простий молитві, як молитва Отче Наш або ранкова молитва, коли ми були ще дитиною. Пізніше, ми вивчили більш складні молитви, як молитва за здоров’я, молитва на вдачу або Ісусова молитва. Тому, безумовно, цілком прийнятно – і навіть дуже корисно – навчитися простому методу пробачення?

Багато людей припускають, що Прощення відбувається, коли ми просто про нього молимося. Але це тільки одна частина акта вибачення. В молитві ми зазвичай просимо допомоги у Божественного, невимовного всує. Коли справа доходить до Прощення, це тільки перша частина завдання, яка нам належить виконати; ми повинні виконати решту роботи самі.

Коли фермер молиться про гарну погоду і щоб мати можливість вирощувати і збирати врожай, йому все одно потрібно виходити на вулицю і виконувати роботу на полях. Молитва про допомогу лише частина чогось більшого. Коли настає гарна погода, тоді він використовує свої інструменти і свої вміння, щоб обробляти землю, а потім збирати врожай і викидати бур’яни. Так само і молитви про Прощення зазвичай недостатньо (це схоже на те, як фермер молиться про гарну погоду); нам також необхідно мати навички та інструменти, які допоможуть нам «вирощувати і збирати врожай» з умінням прощати. Цей «збір врожаю» відбувається в наших власних думках і почуттях – в нашій голові. Як і фермеру, нам потрібні інструменти і навички, які допоможуть нам зібрати урожай «корисних культур», а не бур’янів. А не тільки молитва на вдачу в роботі.

Один з «інструментів» або методів пробачення, який ви можете спробувати використати, це «Чотири Кроки до Прощення». Люди в усьому світі, з різних культур і релігій, використовують «Чотири Кроки до Прощення», щоб пізнати, як навчитися прощати і як позбутися від болю минулого. Вони використовують цей метод не тільки для прощення інших, але і для прощення себе. Якщо ви засуджуєте себе в своїй голові; тоді ви також повинні пробачити себе у своїй голові. Використайте одне з посилань на цій сторінці, щоб завантажити безкоштовну копію.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811

 

 

 

Бланк Чотирьох Кроків до Прощення

Як прбачити Собі

Як пробачити

Жаль, каяття, вина, сором і прощення себе

Хоопонопоно або Чотири Кроки до Прощення

Терапія, психіатрія, психологія, самооцінка і сила прощення

Безкоштовна електронна книга. Завантажити в форматі PDF, EPUB або Kindle.

Позитивні афірмації і прощення

Йога та прощення

Медитація, усвідомленість і прощення