Медитація, усвідомленість і прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Буває так, що дуже важко зануритися в спокійний і безтурботний стан душі, якщо ми відчуваємо злість, образу і гіркоту по відношенню до кого-небудь. Той, хто вміє медитувати, швидше за все, зможе включити такі почуття, якщо вони виникли, в свою ранкову або вечірню медитацію, і не буде сильно турбуватися на їх рахунок. Проте, однією медитації може бути недостатньо для того, щоб ми могли повністю пробачити або відпустити тривожну ситуацію. Ці почуття будуть повертатися, поки ми не вирішимо основні проблеми. Можливо, нам знадобиться освоїти метод прощення, як спосіб остаточно вирішити ситуацію, щоб ті неприємні почуття, які у нас виникли з цього приводу, більше не виникали.

Ось чому високоавторитетні вчителі входження в усвідомленість заохочують тих, хто практикує медитацію, використовувати й інші методи або навіть звертатися до терапевта, якщо вони відчувають сильні почуття, які виникають під час медитації, і особливо якщо вони розуміють, що їм необхідно вирішити основну проблему.

У фізичному здоров’ї є речі, які корисні для нас в цілому, для нашого загального здоров’я, і є речі, які можуть допомогти при конкретних захворюваннях. Подібний підхід корисний для нашого психічного і емоційного благополуччя. Деякі методи корисні для нашого загального внутрішнього благополуччя; інші методи дозволяють нам допомагати нам досить незвичайним способом. Медитація Усвідомленості, як прийнято вчити, дуже корисна для нашого загального внутрішнього благополуччя, але іноді нам потрібно щось більш конкретне, що ми можемо використовувати, щоб зосередитися на основних причинах чогось, що нас турбує – особливо якщо почуття продовжують повертатися. Ось де метод «Чотири Кроки до Прощення» може стати дуже корисним.

В «Чотири Кроки до Прощення» багато що можна назвати «усвідомленістю». «Чотири Кроки до Прощення» допомагають нам усвідомити і прийняти наші почуття такими, якими вони є. Це також допомагає приймати інших людей такими, якими вони є. Тим не менш, це також допомагає нам домовитися про вихід із ситуацій, з якими ми більше не повинні миритися. Можливо, ми мирилися з поганою поведінкою або були надмірно терпимі до того, кому дійсно потрібно більше усвідомлювати вплив їхньої поведінки – розповідаючи їм про це.

В усвідомленості також відбувається багато, що теж можна трактувати як «прощення і примирення». Ми приходимо до того, що вчимося прощати себе і примиряємося з самими собою, приймаючи себе такими, якими ми є. Так само, завдяки усвідомленості ми вчимося приймати інших такими, якими вони є, розуміючи наші почуття до них, не опиняючись всередині цих почуттів.

Таким чином, Медитація Усвідомленості і «Чотири Кроки до Прощення» є дуже корисними способами розвитку більш глибокого розуміння того, що мотивує нас і формує нашу поведінку. Вони допомагають нам змінити наше ставлення на краще і зробити кращий і більш мудрий вибір завдяки знанням, яки ми отримуємо від їх використання.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811