Терапія, психіатрія, психологія, самооцінка і сила прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Нещодавно я проводив декілька семінарів в Азії на тему Прощення. Жінка, з якою я ділив житло, сказала мені: «Моя сусідка Джейн дуже хотіла б з тобою зустрітися. Вона Психіатр, її захоплює гештальт терапія, і вона чула про ваш метод «Чотири Кроки до Прощення» і хоче дізнатися, як його використовувати».

Коли ми розмовляли з Джейн, психіатром, яка проводить психологічне лікування і консультування, виявилося, що один з її клієнтів пройшов мій семінар «Чотири Кроки до Прощення». Джейн була настільки здивована позитивними змінами у свого клієнта, що вона теж захотіла навчитися використовувати цей метод. Звичайно, я був щасливий навчати її, і тепер вона також проводить семінари на тему «Чотири Кроки до Прощення» і часто використовує цей метод зі своїми клієнтами. Лікування алкоголізму, також значно прогресує з нашим методом.

Відсутність вибачення і нездатність пробачати, є головною причиною проблем з психічним здоров’ям. Так само як і наше фізичне тіло не може бути здоровим з неперетравленої їжею, яка блокує нормальні канали травлення; ми не можемо бути психічно і емоційно здорові, якщо ми забиті неперетравленим життєвим досвідом. Інакше нам загрожує невроз і лікування.

Якщо ми відчуваємо сильну гіркоту, образу і злість через те, що з нами сталося, дуже важливо, щоб ми вчилися рухатися далі, відпускаючи минуле. Нам потрібно робити це заради нас самих, тому що ми – ті, хто більше всіх виграє, коли ми комусь пробачаємо. Пробачення робить нас вільними.

Коли у нас є життєвий досвід, це дає нам можливість вчитися і рости. У деяких життєвих ситуаціях буває дуже складно знайти щось корисне, але це ще одна причина, щоб спробувати. Наприклад, коли я пережив розлучення, мені було дуже боляче. Але я також виявив в собі нові джерела емоційної сили і стійкості, про які я і не підозрював. Це не тільки допомогло мені впоратися з розлученням, а й допомогло мені стати більш щасливою людиною в довгостроковій перспективі.

Якщо ми будемо наполягати на тому, щоб думати про себе як про жертву обставин, іншим буде важко або неможливо допомогти нам, поки ми не змінимо своє ставлення. Якщо ми будемо будувати своє сприймання себе виходячи з позиції жертви, пораненого і несправедливо скривдженого, тоді наша самооцінка буде низькою. Тоді стане важко отримувати від життя радість і відчувати себе добре, але ж це те, заради чого ми живемо.

Тим не менш, ви можете навчитися відпускати минуле. Ви можете створити позитивний і сильний образ себе, який дозволить вам побудувати своє сприймання себе як сильної, здібної і незалежної людини. Ви можете наповнитися енергією і пристрасті до життя.

Все, що вам потрібно, це навчитися прощати і використовувати це вміння коли знадобиться, щоб все змінити на краще.

Скористайтеся посиланнями на цій сторінці, щоб завантажити безкоштовну копію «Чотири Кроки до Прощення». Завантаження почнеться миттево. Вам навіть не потрібно вводити адресу електронної пошти.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811