Бланк Чотирьох Кроків до Прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Цей бланк допоможе Вам у проходженні чотирьох кроків.

1. Хто і Що

Подумайте про людину, якій Ви хочете пробачити і причину за що Вам слід пробачити, впишіть нижче:

Я хочу пробачити____________ за _______________.

Це створює речення про особу, яку Ви хочете пробачити і за що Вам слід пробачити.

Приклади:

Хочу пробачити Тетяні те, що вона вкрала у мене хлопця. Хочу пробачити Джонові те, що він вдарив мене, коли ми були дітьми. Хочу пробачити батькові тещо він недостатньо любив мене.

2.Визнайте і Почніть Вивільняти Можливі Блоки

Напишіть речення про будь-які почуття, які можуть перешкоджати Вам пробачити у цій ситуації, а саме: злість, біль, страх, заздрість, бажання помститись і тд.

Зараз я хочу вивільнити мої почуття _________________

ПрикладиЗараз я хочу вивільнити мої почуття злості та страху. Зараз я хочу вивільнити свої почуття ненависті, гіркоти та образи. Зараз я відпускаю свої почуття сумуболю та мізерності.

3. Користь

Перерахуйте у реченні причини чому Вам слід пробачити. Яку користь Ви отримаєте від цього? Як Ви почуватиметесь, як зміниться на краще Ваше ставлення? Як зміниться Ваша поведінка? Це допоможе зміцнити Ваше бажання та мотивацію пробачити.

Створіть речення з переліком переваг, які Ви отримаєте після того як пробачите. Заповніть речення нижче переліком почуттів, які Ви очікуєте отримати після того як пробачили. Бажано вписувати позитивні почуття, а не заперечення негативних (“спокійніше” а не “менш неспокійно”).

Я визнаю, що прощення цієї ситуації піде мені на користь і я почуватимусь _________________

Приклади:

Я визнаю, що прощення моєї мами піде мені на користь і я стану щасливішим, здоровішим та спокійнішим. Я усвідомлюю, що пробачивши Джону я стаю вільним, люблячим та готовим продовжувати жити і розвиватись далі.

4. Забов`язання

Створіть речення – підтвердження Вашого наміру пробачити. На цьому етапі Ви заявляєте про намір пробачити людині і підтверджуєте, що обираєте мудріше життя і кращі перспективи.

Я забов`язуюсь пробачити_________________[особаі приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Приклад: Я забов`язуюсь пробачити Джанет і приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Побудуйте Декларацію Вашого Прощення

Зараз Ви будуєте Декларацію Прощення поєднуючи усі попередні речення.

Приклад1: Я хочу пробачити Джанет. Зараз я хочу вивільнити мої почуття гіркоти та образи. Я визнаю, що прощення піде мені на користь і я почуватимусь більш щасливим, здоровішим і спокійнішим. Я пробачаю Джанет і приймаю мир та свободуякі приносить прощення.

Приклад2: Я хочу пробачити батькові за те, що він недостатньо любив мене. Зараз я хочу вивільнити мої почуття злості, розчарування та образи. Я визнаю, що прощення піде мені на користь і я почуватимусь вільним, життєрадісним та здатним любити. Я пробачаю свого батька і приймаю усі можливості, за яких я буду щасливішим та більш люблячим.

Тренування

Оберіть термін тривання Вашої роботи над Чотирьма Кроками (7 днів, 21 день, тощо) і години, коли Ви працюватимете над ними. Практикуйтесь принаймні три рази на кожен підхід, записуйте кроки, вимовляйте їх вголос або подумки.

Після повторення кроків Ви можете помітити, що ваші почуття зазнали змін ( у Кроці 2 злість може замінитись на роздратованість і тд) Якщо так станеться, змініть Ваше формулювання і спробуйте підібрати найбільш підходящий опис. Практикуючи ці Кроки знову і знову, Ви можете помітити як Ваша мотивація пробачити міцнішає. Це послужить хорошим знаком, особливо якщо це спричинено тим, що Ви відкриєте для себе більше переваг, які наблизяться до Вас ( і ті, які уже біля Вас), як тільки Ви навчитесь пробачати.

Пізніше у Вас може відпасти потреба у проходженні усіх чотирьох кроків і Ви будете використовувати тільки Декларацію Прощення з Четвертого Кроку для здійснення бажаного.

В процесі звільнення від старих почуттів Вам можуть знадобитись інші способи емоційного вивільнення такі як розмова з другом або навіть зустріч з терапевтом. У ході роботи над цим неочікувано можуть виникнути давно забуті почуття. Дозвольте їм минути або зверніться за підтримкою, якщо Вам це необхідно.

Якщо Ви вірите у вищі духовні сили, то це природньо, що Ви хочете долучитись до процесу Прощення. Вистачить додати речення, «Я прошу Бога допомогти мені пробачити та стати вільним», або «Я кличу та приймаю Божу поміч у прощенні».

скачать электронные kнига бесплатно без регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811