Чому слід Пробачати?

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Ви та Ваше оточення отримуєте величезну вигоду, коли вирішуєте пробачити. Байдуже, чи Вам потрібно пробачити інших чи самого себе, роблячи це, Ви звільняєтесь від минулого і отримуєте можливість реалізувати свій потенціал на повну силу. Прощення руйнує усі ліміти переконань та поглядів. Воно вивільняє Вашу ментальну та емоційну енергію в такий спосіб, що у Вас з`являється змога створити краще життя.

Прощення допомагає досягти найбільш практичних та точних цілей. Можливо, Ви бажаєте отримати кращу роботу, більше грошей, мати кращі відносини або жити у кращому місці. Прощення допомагає отримати усе це. Якщо Ви не пробачили, частина Вашої внутрішньої життєвої енергії знаходиться у пастці: злість, біль, в певному роді страждання. Ця запроторена життєва енергія обмежує Ваші здібності. Можна порівняти це із спробою покататися на велосипеді, в той час як працюють гальма. Це уповільнює та засмучує Вас, робить рух вперед практично неможливим.

Рішення, які Ви приймаєте і те, у що ви вірите так чи інакше зазнають впливу шляхів Вашого непрощення. Як тільки Ви навчитеся пробачати, енергія, яка витрачалась на негативні думки врешті вивільниться і зможе рухатись у руслі створення бажаного життя, замість того аби породжувати більше страждань.

У разі якщо Ви не бажаєте навчитись пробачати на користь собі, спробуйте пробачати на користь інших. Уміння пробачати позитивно впливає на Ваше оточення. Ваше мислення стане чистішим і позитивнішим, ніж раніше. Ви зможете більше дати іншим і Вам буде подобатись ділитися з іншими. Природньо Ви станете біьш доброю та щедрою людиною, інші люди будуть Вам небайдужі – усе це без жодних зусиль. У Вас буде щасливіше та більш позитивне ставлення до людей у Вашому житті і вони, у свою чергу, відповідатимуть Вам позитивом.

Чи легше знайти спільну мову із людиною, яка здатна пробачати, ніж з людиною, яка позбавлена цього уміння? Звісно. Той, хто пробачає завжди більше притягує до себе інших. Якість Вашого життя залежить від якості Ваших відносин. Кожен аспект Вашого життя зміниться на краще, коли Ви навчитесь мистецтву прощення; це стосуватиметься Вашої родини, роботи чи соціального життя. Уміння прощати покращить Ваші відносини, завдяки покращенню Вашого ставлення. За позитивними змінами у відносинах слідують позитивні зрушення в усіх життєвих аспектах.

Якщо Ви зацікавлені у переході на наступний вищий рівень фінансового достатку та успіху, Прощення допоможе Вам у цьому. Припустимо, Ви хочете більше грошей, Вам слід переконатись, що Ви не ображаєтесь на тих, у кого є більше грошей, ніж у Вас. Люди, які володіють більшим достатко здатні допомогти Вам досягти такого ж успіху. Якщо Ви, як і переважна більшість людей маєте негативне ставлення до «людей з грошима», вони не в змозі допомогти Вам, тому що замість того аби бути відкритим до них, Ви лише тримаєте на них образу. Крім того, якщо у Вас позитивне ставлення до людей більш успішних за себе самого ( Ви надаєте перевагу усмішці, а не сердитому погляду ), в їхніх очах Ви стаєте більш доступним та відкритим, зростає можливість того, що вони співпрацюватимуть саме з Вами.

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Якщо Ви хочете кращу роботу та хороший заробіток, надзвичайно допоможе позитивне ставлення до Вашого місця роботи, начальника, колег, клієнтів та відвідувачів. У будь-якій ситуації виділиться той, хто має позитивне доброзичливе ставлення до того, що відбувається навкруги. Вам не досягти успіху в організації, якщо Ви цього насправді не хочете через те, що Ви не старатиметесь. За відсутності старань при виконанні роботи Ви не отримаєте найкращого результату. Прощення допоможе сформувати позицію, яка допоможе досягти успіху в роботі.

Уміння прощати самого себе є життєво необхідним. Ви раните себе та інших відмовляючи собі у пробаченні. Якщо Ви не пробачите собі, то каратимете себе, відмовлятиметесь від хороших речей у житті. Чим більше Ви відмовляєте собі, тим менше Ви можете дати іншим. Чим менше Ви можете дати іншим, тим мізернішим є Ваш вклад у власне оточення. Припинивши обмежувати те, що Ви можете отримати, Ви припините лімітувати те, що Ви можете дати іншим. Усім краще, коли Ви пробачаєте собі, цим самим впускаючи добро в своє життя та володіючи більшим запасом того, чим можна ділитись.

Пробачивши, Ви стаєте кращим чоловіком чи дружиною, кращим студентом чи вчителем, кращим роботодавцем чи працівником, кращим батьком чи дитиною. Коли Ви пробачаєте Ви стаєте більш відкритим для успіху, якого б значення він для Вас не мав. Навчившись пробачати, те, що здавалось неможливим, не тільки стає можливим, але й досяжним.

Якщо Ви релігійна або духовна людина, вивчення практичних шляхів прощення поглибить Ваш релігійний та духовний досвід. Це допоможе позбавитись відчуття провини, що Ви не настільки хороша людина, якою б Ви могли бути, тому що Ви станете саме тим, ким завжди хотіли бути. Практика прощення зміцнює доброчесність всередині Вас, активізує цю рису Вашого характеру. Ви природньо відчуєте менший потяг до речей, які робити не слід, проте яким раніше Ви не могли відмовити. Ви почнете робити те, що дійсно хочете, але раніше не могли змусити себе до виконання цих речей.

Уміння пробачати принесе Вам виключно користь, воно не може нашкодити Вам.

Прощення є надзвичайно практичним та корисним навиком. Нема нічого нечіткого або непотрібного. Прощення робить Вас вільним. Як тільки Ви навчитесь пробачати багато проблем ( можливо, навіть проблеми зі здоров`ям ) поступово зникнуть. Це стане чимось подібним на погляд зверху, Вам відкриється найлегший шлях до бажаного. Життя відкриється перед Вами. Нові можливості з`являтимуться нізвідки. Щасливі збіги відбуватимуться тоді, коли це необхідно, Ви зустрічатимете потрібних людей. Ідеї та відповіді приходитимуть до Вас у вигляді осяяння. Ваш друг щось прокоментує або Ви відкриєте книгу чи журнал, або Ви почуєте розмову, у якій буде йтись саме про те, що Вам необхідно. Чому? Тому що, практикування прощення робить Вас більш відкритим до хороших подій у житті і власне цим хорошим подіям стає легше знайти Вас.

Опановуючи прощення, Ви зможете вивільнити Ваші внутрішні здібності, які перебували у стані спокою, станете сильнішою та здібнішою людиною, колись Ви могли тільки мріяти про це.Частини Вашої особистості, які не могли розквітнути на холодному ґрунті непрощення почнуть цвісти. Ви знайдете легший потік і легший спосіб життя. Повсякдення приноситиме Вам задоволення та радість. Нехай, зараз це звучить як перебільшення. Просто практикуйте Чотири Кроки до Прощення, які Ви можете знайти на цих сторінках і Ви не пожалкуєте.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811