Як прбачити Собі

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Приділяйте увагу добру, на яке Ви здатні, а не поганим речам, які Ви зробити не можете.

Для того аби пробачити собі Вам може знадобитись подумати про підходящий спосіб згладжування провини перед іншою людиною. Відшкодування може стати дуже хорошою річчю, але пильнуйте самопокарання, яке маскується як каяття. Згладжування провини або навіть думки про нього, як правило, мають приносити Вам полегшення. Якщо ні, то це може бути формою нанесення собі кривди або прихованого самопокарання. Відшкодування не повинне приносити Вам біль.

Якщо у Вас нема доступу до людини (вона більше не у Вашому оточенні за якоїсь причини) але Ви хотіли б згладити провину, тоді зробіть це по заступництву і будьте особливо щедрим, добрим та корисним для когось тієї самої раси, групи чи типу людей, або навіть когось вибраного навмання.

Ви вірите у те, що Бог пробачить Вас, якщо Ви не пробачите самому собі? Якщо так, запитайте себе чи Вам відомо чому цього ще не сталось. Тоді спробуйте завершити Чотири Кроки кілька разів і подумайте чи все стало ясніше. ( див. Чи Бог Пробачає Мені?)

У прощенні самого себе Чотири Кроки до Прощення є практично такими самими. Однак, ми змінюємо Третій Крок, додаючи частину про користь, яку отримають інші, коли ми пробачимо собі.

Крок1Я хочу пробачити собі за:

Виберіть одну річ.

Приклад: Я хочу пробачити собі за те,що казав образливі слова своєму брату.

Крок 2Я хочу вивільнити почуття:

Перерахуйте почуття викликані подією. Вам необхідно усвідомити ці почуття і дозволити їм рухатись далі.

Прикладистрах бути покараним, докори сумління, ненависть до себе, провина, сором, тощо.

Крок 3A. Я усвідомлюю, що прощення цієї ситуації піде мені на користь, так як я:

Перерахуйте користь, яку Ви отримаєте від можливості пробачити собі. Це може бути свобода від почуттів, які Ви перерахували у Кроці 2 і протилежні їм почуття. Користь також може вміщувати здатність мати кращі відносини, отримання нової роботи, більше грошей, тощо, усе в залежності від того, що стосується Вас і того, за що Ви хочете собі пробачити.

Прикладистати щасливішим, вільним, більш розслабленим, тощо.

Оскільки це процес прощення собі ми додаємо додатковий крок, Крок 3Б. На цьому етапі ми зосереджуємось на тому, яку користь отримають інші, коли ми пробачимо собі. Дещо може бути додатковою вигодою від користі, як отримаєте Ви пробачивши, дещо може стосуватись користі від того, що Ви стаєте більш живим та креативним.

Крок 3БЯ усвідомлюю, що факт прощення собі принесе ішим вигоду, тому що:

Прощення собі буде корисним для іншим, тому що Ви станете кращим батьком, більш уважнив другом, кращим слухачем, будете здатні пробачити іншим і тд. Ви станете менш зациклені на собі і проявлятимете більше інтересу до інших. Вам буде потрібно все мнеше і даватимете Ви все більше. Виберіть приклад вигоди для інших, яка дійсно значить щось для оточуючих.

Приклади; Стане приємніше знаходитись у моїй компанії ( менш дратівливий, невеселий та деперсивний), я стану більш добрим і люблячим. Я більше віддаватиму.

Крок 4Я пробачаю себе за _________________ і приймаю мир і свободу, які приносить прощення.

Ви можете перерахувати ще інші вигоди, включно зі свободою та миром. Ви також можете додати користь, яку отримають інші від змін, які відбудуться всередиі Вас, після того як Ви навчитесь прощати. Часто вигода, яку отримуєте Ви є корисною і для оточуючих. Якщо Ви стаєте щасливішою людиноюабо кращим працівником, іншим навколо Вас стане від цього тільки краще. Уважність до вигоди, яку отримують інші робить проходження Чотирьох Кроків до прощення себе ще легшими.

Приклади:

1. Я маю намір пробачити собі за те, що злився(лась) на свою дружину\чоловіка, так як пробачивши, я стаю вільним, здатним реалізувати свій потенціал та більш люблячим партнером.

2. Я пробачаю собі за те, що втратив роботу, так як пробачивши, я можу рухатись далі у пошуку нової роботи, навіть кращої за попередню, буду приділяти більше уваги користі, яку я можу принести собі та своїй родині.

Краще починати з письмової форми. Почніть з невеликих речей, проте Ви побачите, що після прощення ці речі вже не видаватимуться такими незначними. Прощення себе за речі, які виглядають такими незначущими, які відбулись вже багато часу тому, може сприяти великим змінам. Пройдіть усі кроки кілька разів і Ви зауважите як збільшується спроможність та потужність прощення. Додвайте щось, змінюйте використані Вами слова (за бажанням) під час процесу. Затримайтесь на кроках, під час яких Ви відчуваєте як проходять внутрішні зміни.

Звичайно, це не виключає необхідності компенсації або прохання про вибачення, таким чином Ви не завдасте іншим ще більше болю. Якщо Ви добре поміркуєте над цим і відчуватимете,що чините вірно, зовсім скоро з`являться ідеї щодо подальших дій. У випадку якщо змога зробити відшкодування відсутня, намагайтесь жити максимально добрим життям. Приділяйте увагу добру, на яке Ви здатні, а не поганим речам, які Ви зробити не можете.

скачать электронные kнига бесплатно без регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811