Хоопонопоно або Чотири Кроки до Прощення

Four Steps to Forgiveness image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Прощення Дарує Тобі Свободу! Завантажити Безкоштовно Книга

Люди запитують: «Який спосіб пробачати є кращим, Хоопонопоно або «Чотири Кроки до Прощення?»

Але насправді, люди запитують: «У чому різниця між цими двома способами?». Мудрі люди (і я впевнений, що ви також мудрі, дорогий читачу) дуже добре знають, що немає «кращого» шляху і що будь-який метод, який допомагає нам пробачити, абсолютно прекрасний.

Проте, який же метод вибрати? Моя відповідь така: «Виберіть обидва – в решті решт, але почніть з будь-якого з них». Якщо ви вже спробували один, спробуйте й інший, так як і той і інший можна легко і швидко опанувати. Обидва широко представлені і доступні в Інтернеті, тому просто виберіть один і спробуйте.

Хоопонопоно – чудовий метод пробачення з глибоким корінням, який бере свій початок з прекрасної гавайської культури. Проте, фрази «Мені шкода. Будь ласка, пробач мене. Я люблю тебе. Дякую », які повторюються як мантра в Хоопонопоно, іноді неправильно розуміють і, можливо, навіть неправильно викладають. У гавайської традиції ви впромовляєте ці фрази своєму «Вищому Я», оскільки це молитва про зцілення, про себе, щоб ви могли пробачити (іншого або себе). Справа в тому, що багато хто про себе промовляє ці речі до людині, яку намагаються пробачити, але в цьому немає необхідності.

Чотири Кроки до Прощення – це новий мирської метод, який зараз широко застосовується в усьому світі. Чотири Кроки можуть бути легко прийнятні навіть для людей, які підозріло ставляться до «релігійних» речей, оскільки це є чисто практичний метод, не пов’язаний з тими чи іншими релігійними організаціями.

Чотири Кроки до Прощення мають колосальний успіх, тому що у всьому світі люди втрачають свої зв’язки з традиційними релігіями і побоюються за все, що пов’язано з релігійними організаціями (якими б прекрасними вони не були). Крім того, в деяких країнах насправді вважається кримінальним злочином відмова від своєї релігії (важко повірити, але це правда). Крім того, в деяких країнах уряди засуджують (або ще гірше) тих, хто просуває те, що можна розглядати як «релігійні» ідеї.

Абсолютно мирські і не релігійне коріння «Чотири Кроки до Прощення» дозволяють цьому методу бути відкрито доступним всюди, не ображаючи існуючих систем вірувань людей і не дістаючи їм неприємностей з владою. Крім того, оскільки «Чотирьом Крокам до Прощення» легко навчитися, і цей метод відкрито популяризується на зростаючій кількості мов (26 і більше), він швидко поширюється серед людей по всьому світові, навіть якщо таких обмежень немає. Його мирський характер робить його привабливим для терапевтів, тренерів і консультантів.

І хоча я вчу «Чотирьом крокам до Прощення», я іноді теж використовую Хоопонопоно. Це так само як я люблю морозиво – але я не маю на меті присвячувати себе одному його смаку. Навіщо комусь хотіти обмежувати себе тільки одним «смаком» пробачення? Спробуйте один і потім, коли вам потрібно переключитися, використовуйте деякий час інший.

Який метод пробачення краще? Який би ви не використовували, або збираєтеся використовувати.

Скачать Электронные Kнига Бесплатно Без Регистрации

Чотири Кроки до Прощення image
Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга.

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. PDF

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. KINDLE

Чотири Кроки до Прощення. завантажити безкоштовно Книга. EPUB

Чотири Кроки до Прощення

Могутній шлях до свободи, щастя та успіху.

Вільям Фергюс Мартін

ISBN: 9781942574811