Szczęście i Sukces Przez Wybaczanie

Przebaczenie Cię wyzwoli. Pobierz Darmową Książkę: Cztery Kroki do Przebaczenia

Twoja umiejętność bycia szczęśliwym i skutecznym, a także zdolność bycia wolnym i niezależnym, w dużym stopniu zależy od umiejętności wybaczania innym. Dzieje się tak, ponieważ zdolność wybaczania ma ogromny wpływ na Twoje nastawienie do własnej osoby (i czucia tego, na co zasługujesz), oraz twojego nastawienia wobec innych (i czy zazdrość blokuje Cię przed powodzeniem).

Jeśli na przykład popełniłeś w przeszłości błąd dotyczący pieniędzy – może niewłaściwie je wydałeś – to może spowodować, że czujesz, że nie zasługujesz, aby mieć dużą ilość pieniędzy. Wtedy będziesz miał nawyk chodzenia do prac, w których stawka jest bardzo niska albo, co gorsza, nawet nie będziesz rozważał możliwości zarabiania większych pieniędzy.

To się sprawdza w każdym aspekcie Twojego życia, niezależnie czy jest to kwestia pieniędzy lub jakiegokolwiek innego sukcesu i dostatku. Jeśli będziesz czuł, że na coś nie zasługujesz, to będziesz to trzymał z daleka od siebie. To nie tylko wyrządzi Ci dużą krzywdę; to także krzywdzi osoby w Twoim otoczeniu – przez to, że czujesz, że na coś nie zasługujesz, jednocześnie powstrzymujesz siebie przed dostaniem tego – co w praktyce oznacza, że masz mniej do podzielenia się z innymi, którzy się o Ciebie troszczą.

Poświęcenie czasu na nauczenie się wybaczenia samemu sobie – i praktykowanie tego – jest jednym z najbardziej hojnych i bezinteresownych rzeczy, które możesz zrobić. Dzieje się tak, ponieważ umożliwi Ci to bycie wolnym i odcięcie się od przeszłości, dzięki czemu zacznie napływać więcej dobrych rzeczy w Twoim życiu (pieniądze, miłość, sukces, dostatek), którymi będziesz mógł się podzielić z Tymi, którzy się o Ciebie troszczą.

Wybaczanie daje Ci również możliwość stworzenia dobrobytu i dostatku w swoim życiu, a stanie się tak, gdy zaczniesz wybaczać innym. Bardzo możliwe, że ktoś Cię skrzywdził i musisz im wybaczyć, ale nie wiesz jak lub może masz do kogoś żal, bo ma w życiu więcej od Ciebie. Możesz się uwolnić od takiego złego uczucia i stworzyć dla siebie lepsze życie.

Jeśli masz żal do osoby, która ma w życiu więcej od Ciebie – i uważasz, że udało im się osiągnąć sukces poprzez bycie ‘złym’, lub ‘pazernym’ – to przez takie podejście uniemożliwisz sobie uzyskanie sukcesu, ponieważ nie będziesz chciał myśleć w ten sposób o samym sobie. Niektórzy ludzie osiągają sukces, ponieważ ich działania był złe lub samolubne; aczkolwiek wiele innych osób osiągnęła sukces, bo są dobrzy i szczerzy, a także oferują produkty i usługi, za które ludzie chętnie zapłacą.

Możesz nauczyć się wybaczać innym, nawet jeśli bardzo mocno cię skrzywdzili. Możesz uwolnić się od zazdrości, zawiści skierowanej do tych osób, które mają więcej w życiu od Ciebie. Możesz także nauczyć się wybaczać samemu sobie i skończyć z obwinianiem siebie za swoje błędy. Wybaczanie pomaga stworzyć szczęśliwsze osoby, szczęśliwsze rodziny oraz szczęśliwszą społeczność.

Naucz się wybaczać samemu sobie, a także wybaczać innym, szybko i łatwo korzystając z tej darmowej książki ebook: Cztery Kroki do Wybaczenia. Nie pozwól by gniew, zazdrość lub błędy popełnione w przeszłości blokowały Cię przed szczęściem i sukcesem, który możesz mieć w tym momencie.

Cztery Kroki do Wybaczenia jest całkowicie za darmo (nie musisz nawet podawać swojego adresu e-mail). Pobierz tę książkę, korzystając z jednego z linków na tej stronie.

Pobierz Darmową Książkę

Cztery Kroki do Przebaczenia

Cztery Kroki do Przebaczenia PDF

Cztery Kroki do Przebaczenia KINDLE

Cztery Kroki do Przebaczenia EPUB

Cztery Kroki do Przebaczenia

Potężna siła prowadząca do wolności, szczęścia i sukcesu.

William Fergus Martin