Joga i Wybaczanie

Przebaczenie Cię wyzwoli. Pobierz Darmową Książkę: Cztery Kroki do Przebaczenia

Kiedy myślisz o Jodze, wybaczanie nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy. Tak samo, jak asany, pieśni czy medytacja mogą być częścią Twojego ćwiczenia jogi, tak samo wybaczanie może być częścią praktykowania jogi.

Jak już pewnie wiesz, joga dosłownie znaczy ‘zjednoczenie’. W zależności od praktykowanej jogi to ‘zjednoczenie’ może mieć związek z tworzeniem połączenia między umysłem a ciałem, więzią między umysłem a emocjami, zjednoczeniem ze wszystkimi częściami własnego ja, lub nawet więzią z umysłem Bożym.

Wszystko, co pomaga ci się zjednoczyć z różnymi częściami swojego własnego ja, jest pewną formą jogi. Dlatego wybaczanie jest także pewną formą jogi, która pomaga zjednoczyć i zharmonizować różne aspekty własnej osoby. Wybaczanie także pomaga uspokoić umysł, aby stać się spokojnym i zrelaksowanym. Wybaczenie może też pomóc pozbyć się ran zadanych w przeszłości. Dlatego pomaga nawet zharmonizować twoją osobę z przeszłości oraz z teraźniejszości! Umożliwia pogodzić się z rzeczami, które raniły Cię do tej pory. Pomaga pozbyć się cierpienia, przez co doświadczysz więcej radości i szczęścia w swoim życiu.

Z perspektywy duchowej, Wybaczanie jest także dobre, ponieważ pomaga pozbyć się twojego ego oraz osobistej kondycji. Pomaga dostrzec to, co jest tu i teraz, dzięki czemu jest bardzo przydatne podczas duchowego praktykowania.

Zapewne spodoba ci się pomysł dodania przebaczenia do Twoich ćwiczeń Jogi, ale jeśli spróbujesz to zrobić, możesz napotkać problem – w jaki sposób wybaczać! Wielu ludzi boryka się z podobnym problemem: chcą wybaczyć, ale nie wiedzą jak.

Nie martw się, na tej stronie znajdziesz link, z którego pobierzesz za darmo tę książkę: Cztery Kroki do Wybaczenia. Możesz nauczyć się Czterech Kroków do Przebaczenia szybko i łatwo. Wkrótce nauczysz się nie tylko wybaczać innym ludziom, ale także wybaczać samemu sobie.

Pomyśl o tym, jak dobrze jest się poczuć, kiedy wreszcie pozbędziesz się uczucia urazy, gniewy, zgorzkniałości wobec rzeczy, które ludzie zrobili w przeszłości. Pomyśl, jaką to przyniesie ulgę, jak skończysz ze złymi uczuciami, dotyczącymi popełnionych błędów, na które już obecnie nie masz kompletnie wpływu.

Ludzie z całego świata uczą się jak używać Czterech Kroków do Wybaczenia, uwalniając siebie i osiągając spokój umysłu, nawiązując nowe relacje i wiodąc szczęśliwsze życie. Ta książka stała się tak bardzo popularna, że obecnie jest już dostępna w ponad 26 językach. Ludzie często nam mówią, jak skrajnie zmieniło się ich życie na lepsze. Ty też możesz skorzystać z tych metod! Wystarczy, że pobierzesz darmową kopie Czterech Kroków do Wybaczenia, korzystając z jednego z linków na tej stronie.

Pobierz Darmową Książkę

Cztery Kroki do Przebaczenia

Cztery Kroki do Przebaczenia PDF

Cztery Kroki do Przebaczenia KINDLE

Cztery Kroki do Przebaczenia EPUB

Cztery Kroki do Przebaczenia

Potężna siła prowadząca do wolności, szczęścia i sukcesu.

William Fergus Martin