Affetmek, Anksiyete, Stres, Panik ve Depresyon

Affetmek sizi özgürleştirir Ücretsiz Kitap Indir

Anksiyete, stres, panik ve depresyon insanı elden ayaktan düşürebilir. Enerjinizi tüketir ve günlük yaşamınızı idame ettirmenizi, istediğiniz şeyleri yapmanızı daha zor bir hale getirir. Şiddetli bir hal aldığında, stres, anksiyete ve depresyon anlamlı bir yaşam sürme yeteneğinize balta vurabilir.

Affetmeyi öğrenerek stresin bir çok etmeninden kurtulabilirsiniz. Affetmek, anksiyete ve depresyondan kurtulmanızı sağlar ve panik yapmaya olan eğiliminizi azaltır. Affederek, panik atak ve TSSB gibi sorunların üstesinden daha kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Affetmenin Stres ve Depresyon Üzerindeki Olumlu Etkisi

Stres ve depresyonun altında yatan nedenlere baktığımızda sorunun genellikle düşünme biçimimizde olduğunu görürüz. Zamanımızın çoğunu endişe ederek ve korkutucu düşüncelerle harcadığımızda Stres ve Anksiyeteyi kanıksarız. Akabinde vücudunuz uyarılır ve bir teyakkuz haline geçer. Böyle bir durumda vücudumuzun stres ve kaygı yaratan düşünceleri tetikleyen özellikte hormonlarla dolup taşma ihtimali artar.

Aynı şekilde, çıkış yolu olmayan bir duruma saplanıp kalmak, daha iyi bir gelecek için ümit besleyememek gibi kasvetli ve karanlık düşünceler de bir alışkanlık haline gelir. Bu tarz düşünceler, vücudunuzda belirli türde hormanların salınmasına neden olur. Bu hormonlar, halsiz, enerjisiz ve isteksiz hissetmenize yol açar ve depresif, mutsuz düşünceler hissetmenizin ihtimalini arttırır.

Affetmek, kanıksanmış düşünce kalıplarınızı değiştirmenin, onları yorumlamanın bir yolunu size sunarak, bu tarz düşünce biçimlerinden ve duygulardan kurtulmanıza yardımcı olur. Affetmek, radikal, olumsuz değişiklikler yapmanıza olanak tanır. Endişe verici veya korkutucu bulduğunuz şeylerle başa çıkmanızı ve aynı zamanda tıkılıp kaldığınızı hissettiğiniz durumlarda bir umut ve yeni fırsatlar bulmanızı sağlar. Bununla birlikte Affetmek, sizi ileriye – çok daha ileriye de götürebilir.

Affetme Çalışmaları Yapmak

Affetmek, tutum, inanç ve düşünce alışkanlıklarınızda derin değişiklikler yapmanıza yardımcı olur. Sizi geçmişinizden çekip alıp, daha iyi bir gelecek için yola koyulmanıza olanak tanır. Affetmek stres, korku, anksiyete, depresyon ve paniğe neden olan düşünce kalıplarınızı kırmanızı sağlar.

Affetme Çalışmaları yapmak, vücudunuzun olumlu, hayat kalitenizi arttıran duygularla dolup taşmasına yardımcı olur. Bu olumlu duygular, ve ilgili hormonlar hayattaki iyi şeyleri görmenizi ve onlardan keyif almanızı kolaylaştırır. Bu sayede daha bağışlayıcı biri olmanız daha kolaydır. Affetmek, ayrıca diğer insanlara, ulaşıp, onlara dokunabilmenizi sağlar. Diğer insanlara dokunabilmek, stres ve anksiyeteyi azaltabilmenin ve izolasyondan, depresyondan kurtulmanın en iyi yollarından biri olarak bilinir.

Affedici olmanın yollarını şimdi, ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak Affetmenin Dört Adımını’nın ücretsiz bir kopyasını indirebilirsiniz. (Edinmek için e-mail adresi girmenize bile gerek yok – gerçekten ücretsiz.)

Ücretsiz Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi PDF

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi KINDLE

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi EPUB

Affetmenin 4 Adımı
Özgürlüğün, mutluluğun, başarının en etkili yolu.
William Fergus Martin

ISBN: 978-1-942573-83-8§