Affederek Mutluluğa ve Başarıya Ulaşma

Affetmek sizi özgürleştirir Ücretsiz Kitap Indir

Mutlu ve başarılı olma, özgürlüğe ve bağımsızlığa sahip olma hakkınız, affedebilme yeteneğinize bağlıdır. Çünkü affetme yeteneğinin kendinize olan tutumunuz (hakettiğinizi hissetiğiniz şeyler) ve diğerlerine karşı olan tutumunuzda (belki de kıskançlık refaha ulaşmanızı engelliyordur) büyük bir etkiye sahiptir.

Örneğin, eğer geçmişte parayla ilgili bir hata yaptıysanız, belki verimli bir şekilde harcamamışsınızdır, bu size çok fazla parayı haketmediğinizi düşündürebilir. Bunun sonucunda daha az para veren işlere yönelebilir ve hatta daha fazla kazanmak için yeni fırsatları gözden geçirmemenize neden olabilir.

Bu durum, para olsun, başarı, bolluk, bereket olsun hayatınızın her açısı için geçerlidir. Eğer hak etmediğinizi düşünüyorsanız, bu, o şeyi kendinizden uzak tutacağınız anlamına gelmektedir. Sadece kendinize ve çevrenizdekilere zarar verir. Çünkü bir şeyi hak etmediğinizi düşündüğünüzde, kendinizi ona sahip olmaktan alıkoyarsınız ve sonuç olarak çevrenizde değer verdiğiniz kişilerle paylaşabileceğiniz çok daha az şeye sahip olursunuz.

Kendinizi affetmek için kendinize zaman tanımak, bununla ilgili çalışmalar yapmak, yapabileceğiniz en cömert ve özverili harekettir. Bunun sebebi, kendinizi affedebildiğinizde, geçmişin pençelerinden kendinizi kurtarabilmeniz, hayatta değer verdiğiniz kişilerle paylaşabileceğiniz daha fazla iyi şeye sahip olabilmenizdir. Para, aşk, başarı, refah ne olursa olsun, kendinizi affederek hayatın her alanında daha mutlu ve başarılı olabilirsiniz. Kendini-affederek daha cömert bir insan olabilirsiniz.

Hayatınızda daha fazla bereket ve refah oluşturabilmek adına affetmenin size yardımcı olduğu bir başka yol ise diğer insanları affedebilmenizdir. Özellikle de sahip oldukları şeyler için onlara güceniyorsanız.

Sizden daha fazla şeye sahip olan kişilere içerliyorsanız ve yakaladıkları başarıyı “kötü”, “açgözlü”ve “yoz” biri olarak yakaladıklarını düşünüyorsanız, o zaman başarılı olmanızın önüne geçersiniz. Çünkü kendinizi “kötü”, “açgözlü”, veya “yoz” biri olarak düşünmezsiniz. Evet bazı insanlar başarıya kötü ve bencil yöntemlerle ulaşabilir, ama çoğu insan da iyi, dürüst ve cömert olarak, örneğin herkesin karşılığında para ödeyeceği bir ürün veya hizmet keşfederek başarılı olabilir.

Kimse başarıya kendi başlarına ulaşmaz. Sizi başarıya en iyi şekilde ulaştıracak insanlar ise sizden halihazırda daha fazla şeye sahip olan insanlardır. Eğer onlara içerlerseniz, bu kötü tutumunuz onları sizden uzak tutacaktır. Bunun yerin ücretsiz e-kitap: Affetmenin Dört Adımını okuyarak diğerlerini hızlıca ve kolayca affedebilirsiniz. İçerlemenin, kıskançlığın veya geçmişinizdeki hataların elinizdeki mutluluğa veya başarıya ulaşmanızı engellemesine izin vermeyin.

Affetmenin Dört Adımı tamamen ücretsizdir (e-posta adresi vermenize bile gerek yok). Bu sayfadaki linklerden birini kullanarak şimdi indirin.

Ücretsiz Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi PDF

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi KINDLE

Kitap Indir. Affetmenin 4 Adimi EPUB

Affetmenin 4 Adımı
Özgürlüğün, mutluluğun, başarının en etkili yolu.
William Fergus Martin

ISBN: 978-1-942573-83-8