تفکر مثبت ، قانون جذب و بخشش

چهار گام به سوی بخشش و گذشت ebook
دانلود رایگان کتاب چهار گام به سوی بخشش و گذشت

بخشش باعث رهایی است

هر کسی که اهمیت تفکر مثبت را مطالعه می کند ، متوجه می شود که هرچه افکار ما مثبت تر باشد ، زندگی ما مثبت تر خواهد بود. همچنین هر کسی که قانون جذب را مطالعه می کند ، می فهمد که ما تجربیات خودمان را جذب می کنیم که با افکار و احساسات غالب ما مطابقت دارند.

با این حال، یک مشکل وجود دارد. حتی اگر متوجه اهمیت فکرهای مثبت بودن شویم که اغلب برای کمک به ما در مثبت ماندن کافی نیست. ممکن است ما با یک روحیه تاریک یا یک فریم فکری غلبه کنیم. ممکن است گرفتار نارضگی شویم. ممکن است در مورد اتفاقاتی که در گذشته برای ما اتفاق افتاده اند احساس تلخی کنیم. همه اینها می تواند باعث شود که آرزوی خوب ما برای فکر کردن افکار بالاتر و بهتر از بین برود.

شاید چیزی الهام بخش و نشاط آور بخوانیم و مدتی احساس بهتری داشته باشیم ، اما اغلب برای بسیاری از ما این تغییر دوام نمی آورد و ما تلاش می کنیم تا خودمان را نسبت به زندگی حس خوبی داشته باشیم.

با این حال ، لازم نیست اینگونه باشد. این بدان معناست که ما به علت اصلی نگرشهای منفی و ناراضگی به زندگی نرسیده ایم و باید با آن علل مقابله کنیم و سپس می توانیم از آنها خلاص شویم. روشی وجود دارد که می توانید با آن علل اصلی مقابله کرده و شروع به ایجاد تغییرات دائمی و پایدار در سطح عمومی فکر و احساس خود کنید – و با دستیابی سریع تر و آسان تر به اهداف خود برای رسیدن به یک زندگی بهتر ، مزایا را به دست آورید.

راه ایجاد تغییرات عمیق در زندگی شما از طریق نوع جدیدی از بخشش است. این نوع جدید بخشش مبتنی بر هیچ مذهبی یا عقیده ای نیست. برای استفاده از آن نیازی به “اعتقاد” به هر چیزی ندارید. در حقیقت ، این بسیار بیشتر به شما کمک می کند تا در برابر چنین نوع دستکاری ها ناپایدار شوید.

به این نوع جدید بخشش گفته می شود: چهار قدم برای بخشش.

مردم در سراسر جهان در حال یادگیری استفاده از چهار مرحله برای بخشش هستند تا خود را آزاد کنند و به آرامش بیشتر ، روابط بهتر و زندگی شادتر راه پیدا کنند. آنقدر محبوب است که از قبل در بیش از 26 زبان موجود است. مردم غالباً به ما می گویند كه زندگی آنها به طرز چشمگیری تغییر كرده است. شما هم می توانید از آن استفاده کنید! فقط کافی است نسخه یکی از لینک های چهار مرحله برای بخشش را از یکی از لینک های این صفحه بارگیری کنید.

با آموزش بخشش، روز به روز فزاینده خواهید شد. شما به خاطر آنچه دیگران با شما انجام داده اند ٫ خشم را رها خواهید کرد. و شما را از خود قضاوت و سرزنش خود رها می کند.

دانلود رایگان کتاب

چهار گام به سوی بخشش و گذشت PDF

چهار گامه ی بخشش

یک راه نیرومند برای آزادی، خوشحالی و موفقیت.

ولیم فرگس مارتین

ISBN: 978-1-942574-38-5

 

 

 

چهار گام به سوی بخشش و گذشت

چهار گامه ی بخشش

ورقه کار چهار گامه ی بخشش

چهار گامه ی بخشش

بخشش و اضطراب ، استرس ، وحشت و افسردگی.

کتاب رایگان. دانلود به عنوان PDF ، EPUB یا Kindle

جدایی ، طلاق ، زنا ، خیانت و بخشش

خیانت ، خشم ، انتقام ، غم و اندوه و بخشش

کمک به خود ، توسعه خود ، عزت نفس و اعتماد به نفس از بخشش

دعا٫ نماز و بخشش

بخشش در قرآن و راهنمایی برای مسلمانان

شادی٫ خوشبختی و موفقیت از طریق بخشش

یوگا و بخشش