جدایی ، طلاق ، زنا ، خیانت و بخشش

چهار گام به سوی بخشش و گذشت ebook
دانلود رایگان کتاب چهار گام به سوی بخشش و گذشت

بخشش باعث رهایی است

موارد زیادی هستند که می تواند ما را مجبور به جدایی از یک دوست عزیز کند. این امر به سادگی می تواند ناشی از شرایط زندگی باشد ، یا هرکدام در مسیرهای مختلف زندگی خود گزینه های مختلف را انتخاب کنند.

اگر جدایی از خیانت ، یا زنا باشد ، در این صورت درد خیانت بر درد جدایی زیاد می شود. اغلب وقتی خیانت عامل جدایی است ممکن است احساس کنیم که به طریقی فریب خورده ایم ، دروغ گفته ایم یا فریب خورده ایم. این می تواند ما را ضعیف کند که به آن اعتماد کامل داشته ایم ما را فریب داده و به ما دروغ گفته است. شوک خیانت می تواند مانند شوک درگذشت یک شخص نزدیک به ما احساس کند. ما نه تنها از دست دادن آنچه که داشتیم ناراحت هستیم. ما همچنین از آنچه می توانست ناراحت باشد ناراحت هستیم. تمام امیدها و رؤیاهای ما به ناامیدی ، ترس و ناامیدی تبدیل شده اند.

جدایی ، هرچه علت آن باشد ، می تواند تجربه ای بسیار دردناک و تنها باشد. با این وجود ، هیچ نکته ای برای ایجاد دردناک تر از آنچه لازم است وجود ندارد. راهی وجود دارد. ما هنوز می توانیم خوشبختی و تحقق پیدا کنیم و این بستگی به انتخاب های ما دارد و نه به رفتار افراد دیگر. در حقیقت ، ما می توانیم از اوضاع استفاده کنیم تا بیشتر و بیشتر از اثرات رفتار دیگران استفاده کنیم. نه تنها می توانیم درد فعلی خود را درمان کنیم ، بلکه می توانیم دلایل اساسی این نوع درد را نیز بهبود بخشیم.

اگر افکاری را که وقتی در حالت تنهایی به سر می برید بررسی کنید ، غالباً مواردی مانند “من همیشه تنها خواهم بود” ، “من دوباره امتحان کردم و شکست خوردم” ، “این هرگز برای من کار نمی کند.” . آنچه باید بدانید این است که افکاری هستند که باعث درد شما می شوند. این افکار عوارض جانبی درد شما نیستند ، بلکه علت اصلی آن هستند. آن افکار را تغییر دهید و درد تنهایی شروع به فروکش و سرانجام خواهد کرد.

به همین ترتیب اگر احساس می کنید به یک همسر ، دوست پسر شوهر یا دوست دخترتان خیانت کرده یا رها شده اید. ممکن است متوجه شوید که شما یک جریان از افکار را تجربه می کنید ، مانند: “او / او هرگز من را دوست نداشت.” ، “چرا آنها این کار را با من کردند؟” ، “این همه تقصیر من است” ، “این همه تقصیر آنهاست. “،” من هرگز عاشق دیگری نخواهم شد. ” باز هم بسیار مهم است که بدانیم چنین افکاری عامل درد عاطفی شماست.

البته ممکن است موارد عملی وجود داشته باشد که به دلیل جدائی از هر علتی باید از آنها مراقبت کنید. با این حال ، هنگامی که افکار خود را تغییر می دهید ، بدون درام دردناک قادر به اداره اوضاع خواهید بود.

چگونه می توان آن افکار را که باعث درد شما می شود ، تغییر داد؟ یکی از راه های انجام این کار استفاده از چهار مرحله برای بخشش است. بخشش شما را آزاد می کند تا ذهن خود را از انواع تفکراتی آزاد می کند که باعث درد شما می شود ، پاک کنید.

دانلود رایگان کتاب

چهار گام به سوی بخشش و گذشت PDF

چهار گامه ی بخشش

یک راه نیرومند برای آزادی، خوشحالی و موفقیت.

ولیم فرگس مارتین

ISBN: 978-1-942574-38-5